į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2015-06-25. Milijardas, kurį galime išsaugoti

Mes net nepamatėme, kaip praradome mums nuo senų laikų priprastą Lietuvos taupomąjį banką. Jis atsidūrė skandinavų rankose. Dabar iš mūsų surinktų pinigų gautas jų pelnas (kasmet beveik milijardas litų !) yra išvežamas į užsienį, t.y. dalyvauja ne Lietuvos, o skandinavų ekonomikos stiprinime.

 

Nemaža dalimi dar galime atitaisyti padėtį, masiškiau tapdami Lietuvos kredito unijų nariais. Kredito unijos – vienintelės belikusios tikrai lietuviškos finansinės įstaigos, kurios per 20 savo gyvavimo metų tiek sustiprėjo, kad dabartiniu metu pilnai atlieka bankų funkcijas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

 

Kredito unijų pelnas yra paskirstomas tarp unijos narių ir lieka jau mūsų, t.y. Lietuvos rinkoje.

Rašau apie tai todėl, kad Anykščių kredito unija yra pasirengusi Svėdasuose atidaryti savo filialą. Būtų apmaudu, jei savo nesupratingumu ir pasyvumu sužlugdytume galimybę turėti miestelyje savo tikrailietuvišką „bankelį“.

 

Norint tapti kredito unijos nariu, tereikia įnešti 29 eur pajų. Jis neprapuola. Sugalvoję išstoti iš Unijos, jį pilnai atgaunate.

 

Aš jau įstojau į Anykščių kredito uniją. Tikiuosi ir iš jūsų supratingumo ir palaikymo. Kartu tai galimybė kiekvienam parodyti savo pilietinę ir patriotinę poziciją...

 

Už lietuvišką banką Svėdasuose!...

 

 Plačiau apie tai skaitykite čia