į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2018-07-08. PAŽVELGUS KITU KAMPU

 

Daugeliui atrodo, kad statistika labai neįdomus ir sausas mokslas, bet yra žmonių, mokančių tarp skaičių įžvelgti tikrai įdomių dalykų. Štai kažkas iš statistinių duomenų iššifravo, kad kai gydytojai streikuoja ir negydo žmonių, o tik teikia būtinąją pagalbą, ligonių mirtingumas sumažėja 30 procentų.

 

“Legatum institutas” leidinyje “Pasaulinis gerovės tyrimas” išrūšiavo 110 šalių pagal bendrą jų gerovės lygį. Faktas, kad pirmas 10 vietų užėmė protestantiškos arba protestantų daugumos šalys: Norvegija, Danija, Australija, Naujoji Zelandija, Švedija  Kanada, Suomija, Olandija, Šveicarija.

 

ES yra penkios stačiatikiškos šalys: Graikija, Kipras, Malta, Bulgarija ir Rumunija. Pirmosios trys šalys bankrutavusios nuo 2009 metų, siurbia ES lėšas ir vengia persitvarkyti savo ūkį kad atgautų konkurencingumą. Net ir mūsų Baltijos sesutė protestantiškoji Estija laikosi geriau nei mūsų katalikiškoji Lietuva.

 

Peržvelgus mūsų svetainės rėmėjų sąrašą, pastebėjau irgi vieną įdomų dalyką: visi rėmėjai ir aktyviausi pagalbininkai kilę iš kitur - Šiaulių, Raguvos, Duokiškio, Kunigiškių, Bajorų, Butėnų, bet nė vieno iš Svėdasų... Keistoka, kad didžiausi patriotai yra ne grynakraujai miestelėnai, o nelabai pagarbiai vadinami atėjūnai...Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti