į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2019-10-28. BIBLIOTEKOJE

Kai derlius jau nuimtas ir saugiai sukrautas į aruodus, norisi tuo derliumi pasidžiaugti ir su kitais pasidalinti.

 

Jau ketvirtus metus iš eilės asociacija „Svėdasų bendruomenė“ ir Svėdasų biblioteka suorganizavo Moliūgiadienį Svėdasuose.

 

Į bibliotekos erdves pririedėjo įvairiausių dydžių ir formų moliūgų, sugužėjo būrys šventės entuziastų, kurie kelias valandas piešė, pjaustė, skaptavo moliūgus, kol šie pavirto jaukiais kūriniais – šviečiančiais žibintais.


Šiemet šventė buvo neįprasta – sulaukėme svečių iš projekto „Prisijungusi Lietuva“ komandos. Labai simboliška, kad spalio 24-ąją, Pasaulinę informacinių technologijų plėtros dieną, kalbėjomės ne tik apie moliūgus, bet ir informacines technologijas, saugumą internete.

 

Lukas ir Kipras atvyko su interaktyvia programa-žaidimu, kuriame kiekvienas galėjo pasitikrinti ar pagilinti žinias, kaip saugiai naudotis informacinėmis technologijomis. Be prizų neliko nė vienas – net patys mažiausieji šventės dalyviai suko laimės ratą, dalyvavo, spėliojo ir laimėjo.

 

Šventę vainikavo ką tik išvirtų šilkinių moliūgienių skanavimas, suneštinių vaišių ragavimas ir jaukūs pašnekesiai. Išgirdome pageidavimų susirinkti dažniau, kartu užaugintų gėrybių skanėstus ruošti, rudens ilgais vakarais smagiai pasibūti. Gera, kai laikas kartu būna derlingas!