į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS

 
 

 
 
2019-04-03. GAISRININKAI PRANEŠĖ

Daujočių kaime degė žolė ir ūkinis pastatas...

plačiau
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiandien viltingai ranka pamojo ir į Amžinybę iškeliavo seniausias Svėdasų krašto, o gal ir Anykščių rajono žmogus - 1916 m. gimusi Butėnų kaimo gyventoja Bronė Valuntienė. Po kelių dienų jai būtų sukakę 103 metai.
Su artimaisiais skausmu dalinkimės ir Šventosios pakrančių senolę prisminkime šviesioje ir viltingoje maldoje. Trečiadienį, po 13. 30 prasidėsiančių Šv. Mišių velionė bus palydėta į Butėnų kapines.

                                                                                                                                         Raimondas Guobis

 
 
2019-03-31. UŽ KĄ ES BAUDŽIA LIETUVĄ

Seimas gavo Europos Komisijos atstovybės ataskaitą „Lietuva 2019“. Su ja susipažinęs parlamentaras Povilas Urbšys konstatuoja: pagal EK esame stabilios būklės sunkūs ligoniai, kuriuos nelabai norima gydyti...

plačiau
 
DĖMESIO !

2019 m. balandžio 3-4 darbo dienomis SVĖDASŲ seniūnijos gyventojams bus nemokamai išvežamos stambiagabaritės atliekos – seni baldai, baldų dalys, buitinė technika.

plačiau
 
2019-03-31. ĮDOMUS RADINYS

Anykščių rajone rastas pirmasis Lietuvoje kursavęs troleibusas...

plačiau
 
2019-03-30. RAIMONDAS SPALVINA PASAULĮ

 Anykščių viešojoje bibliotekoje vyko Raimondo Guobio pieštų paveikslų „Anykščių kraštas meniniuose žemėlapiuose“ pristatymas. Apie savo pieštus paveikslus pasakojo pats autorius...

plačiau
 
2019-03-28. APIE FILMĄ "TUMO KODEKSAS"

Kovo 11 - ios išvakarėse Svėdasų kultūros namų salėje demonstruotas filmas "Vaižganto kodeksas". Gausiai susirinkę svėdasiškiai ir tolimesni kantriai žiūrėjo dideliame ekrane rodytą daugiau negu valandos trukmės vaidybinės dokumentikos filmą apie žymiausią svėdasiškį, kan. Juozą Tumą - Vaižgantą, o po to bendravo su viešėjusiais kino kūrėjais.

plačiau
 
NAUJAS NUMERIS

   

plačiau
 
2019-03-17. Apie Vaižgantą kiekvieno širdyje.

Kasdieniška ir įprasta, kad bene kiekvienas namuose turime galimybę per televizorių ar kompiuterį pasižiūrėti norimą laidą ar filmą sau patogiu laiku. Visgi sekmadienį,... 

plačiau
 
2019-03-13. RINKIMŲ PERIPETIJOS

Paskutiniuosius žiniasklaidos pranešimus komentuoja Povilas Gylys...

plačiau
 
FILMAS APIE VAIŽGANTĄ

Kovo 10 d., sekmadienį, 11 val. 30 min.

 kviečiame į Svėdasų kultūros namų salę, kur bus rodomas dokumentinis filmas “Tumo kodeksas” ir vyks susitikimas su filmo kūrybine grupe - scenarijaus autore Liudvika Pociūniene, režisieriumi Eimantu Belicku, J.Tumo-Vaižganto vaidmens atlikėju aktoriumi Ramūnu Cicėnu, prodiusere Teresa Ziboliene, dalyvaujant Svėdasų krašto (Vaižganto) muziejaus Kunigiškiuose muziejininkui Vytautui Bagdonui.

 
 
2019-03-03. RETRO

Sukako šimtas metų nuo lietuvių kalbos, kaip valstybinės, statuso įtvirtinimo valstybės institucijose. Taip buvo kuriama tautinė valstybė.

plačiau
 
MINTYS. Nemokėjimas susikalbėti žeidžia

Žmogaus prigimtis – gyventi ryšyje su jį supančia aplinka. Ji daug kuo veikia kiekvie... 

plačiau
 
2019-03-01. LAISVAS MIKROFONAS

Pateikiama programa skirta tam, kad žmonės norėtų ir galėtų gyventi Lietuvoje, t.y., kad galėtų sukurti gerovę... 

plačiau
 
2019-02-27. APIE DVIGUBĄ PILIETYBĘ

Artėja referendumas, kuriame Lietuvos piliečiai nuspręs, ar užsienyje gyvenantys jų tėvynainiai, turintys kitos valstybės pilietybę, gali būti kartu ir Lietuvos piliečiais – turėti dvigubą pilietybę. Nuomonės skiriasi: vieni „už“, kiti „prieš“. ..

plačiau
 
DIENOS POKŠTAS

Prieš rinkimus internautai išradingumo nestokoja. Kaip ir humoro jausmo taip pat....

plačiau
 
NAUJAS NUMERIS

plačiau
 
2019-02-25. RETRO

.Svėdasų bibliotekoje svėdasiškiams nusišypsojo galimybė paklausyti žinomo Lietuvos šviesuolio, sveikatingumo politikos kūrėjo ir propaguotojo, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Dainiaus KEPENIO....

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50   51   52   53   54   55   56   60  70  80  90  100  sekantis  >>