į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Archyvas
Daujočių bėdos privertė sukrusti ir svėdasiškius

UAB „Anykščių Vosinta“ vykdoma veikla – kiaulių auginimas ir penėjimas mėsai – pradėta 1980 metais Sausalaukės kaime, Svėdasų seniūnijoje. Šios įmonės veikla ne kartą kėlė aplinkinių gyventojų nepasitenkinimą ir diskusijas spaudoje, nes turi tiesioginės įtakos Svėdasų miestelio ir aplinkinių kaimų gyventojams.
 

plačiau
 


 

 
 
Daujočių pradinio ugdymo skyriaus mokiniai prisidėjo prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“


 

          Neužmiršime...

          Ne vilkas gūdžią naktį staugė,

          Ne žirgas žvengė ant kalvos,-

          Tąnakt sirenos visos kaukė

          Ir šaukė ginti Lietuvos.
 

plačiau
 
Aktuali tema

Informacija dėl pavojingų atliekų tvarkymo, kuri gali būti naudinga Anykščių rajono Svėdasų seniūnijos Daujočių kaimo gyventojams

plačiau
 
Įdomūs pastebėjimai


Artėja diena, kada pagerbsime didvyriškai kritusius Sausio 13-osios gynėjus. Tam nuplanuoti įvairūs renginiai. Daugiausiai su valdiškomis iškilmėmis, su deglais, su žvakučių deginimu, bet...


Šaltinis alfa.lt

plačiau
 
Socialistai šiukšlina toliau. Tu gali juos pristabdyti - pasirašyk peticiją...

 Europos Parlamente ir toliau bandoma „prastumti“ vadinamąją „Estrelos darbotvarkę” – praktiškai neribotos teisės į abortus įteisinimą, sąžinės laisvės apribojimus,  privalomą lytinį švietimą pradinėse ir vidurinėse mokyklose. Kviečiame paremti tuos, kurie gina žmogaus orumą, gyvybę, šeimą ir laisvę, ragina pasirašyti peticiją, išreiškiančią nepritarimą "Estrelos rezoliucijai", kad jis būtų išgirstas Europos Parlamente.

plačiau
 
Strelčiūnas: neatsakingai atliekų deginimo veiklai privalome pasakyti „ne"

Miestuose ir gyvenvietėse visada susikaupia daugybė įvairiausių atliekų. Jų kiekį, atsižvelgiant į gyvenimo lygį ir gyventojų skaičių, būtina utilizuoti.
 

plačiau
 
Inspektorius mokykloje

Atvažiavo į mokyklą inspektorius iš švietimo ministerijos tikrinti švietimo lygio. Pataikė į istorijos pamoką. Pabuvo, paklausė, pasižymėjo ką reikia. Po pamokos išėjo prieš klasę. Mokytoja teiraujasi:
- Na, kaip ?

plačiau
 
Raimondas Guobis . Svėdasiškiams - Čiurlionio takai

Ketvirtadienio popietę Svėdasų dailės galerijoje atidaryta  fotomenininko Valentino Algirdo Kaliūno fotografijų paroda iš ciklo " Čiurlionio gimtinės takais", kurioje 23 puikūs gimtosios ir numylėtos Dzūkijos ir vos keliais taip pat brangių Svėdasų bei Rubikių pakrantės vaizdais. Į parodos sutiktuves sugužėjo beveik pusšimtis svėdasiškių ir svečių,

 

plačiau
 
Referendumas dėl žemės supjudė Vyriausiąją rinkimų komisiją

Kelis Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narius supykdė komisijos pirmininko pareiškimas esą apie 5 tūkst. anksčiau išbrokuotų piliečių parašų dėl referendumo dėl draudimo žemę parduoti užsieniečiams ketinama įskaityti.


 

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  40  50  sekantis  >>