į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2023-08-01. TYLA PRIEŠ AUDRĄ?

Šiemet vasara nuostabi. Tautiečiai atsipalaidavo ir kaifuoja. Užmiršo galimybių pasus, kaukes ir galvoja, kad jos nebegrįš. Tuo tarpu SISTEMA nesnaudžia. Ji tylomis pabaigė ruošti atitinkamus įstatymų paketus. Rudenį tikėtina laipsniško „varžtų užveržinėjimo“ pradžia. Tai galima nuspėti iš sustiprėjusios informacijos kontrolės internetiniuose tinkluose – blokuojami nebe atskiri pranešimai, bet naikinami ištisi kanalai.

 

Gaila, bet dauguma to nežino. Tie, kurie jaučia, kad kažkas darosi ne taip, norėtų konkretesnės informacijos. Deja, jos pateikimas per šią svetainę darosi komplikuotas dėl aukščiau paminėtų priežasčių. Nors užklystančių pažioplinėti į šį tinklalapį skaičius tikrai nemažas, bet sunku nuspėti, kiek iš jų tikrai norėtų žinoti tai, kas jam asmeniškai svarbiausia.

 

Darome žvalgybą. Jeigu nesusidarys nors minimalus kiekis pageidaujančių, šios svetainės išlaikymas tampa netikslingas. Juo labiau, kad paskutiniu laiku naujų rėmėjų nebeatsiranda, o senieji baigia išsisemti...

 

Žemiau pridedama kontaktinė forma. Užpildykite ją ir parašykite, ar reikėtų šį tinklalapį išsaugoti, ar norėtumėte gauti informaciją asmeniškai kitais būdais. Taip pat laukiame pasiūlymų, kaip informuoti tuos, kurie nesinaudoja arba labai ribotai naudojasi internetu: juk trečdalis seniūnijos gyventojų – gryni pensininkai, o jaunimui dar ne tas rūpi. Jie užsikasė „bunkeryje“ ir užsiima savais reikalais.

 

Kas perskaitėte ir supratote šią žinutę, prašome ilgai nedelsti, nes laikas dirba ne mūsų naudai. O kol kas džiaukimės paskutinėmis vasaros dienomis  - gal būt tai paskutinė tokia galimybė. Ruoškime grybus ir bulves žiemai...Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti