į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
2024-03-19. LINAS BITVINSKAS. VISAI RIMTAI

      Linas BITVINSKAS


Visai rimtai. Satanizmas ant prekystalių?


Išdėstysiu savo nuomonę. Ezoterinis satanizmas populiarus subkultūrose. Tikrasis satanizmas nė kiek nesusijęs su juodais rūbais ir kokia nors muzikos kryptim ar piešiniais su skaičium 666. Štai pažiūrėkit į žurnalą, kuris dar ir kažkodėl vadinasi "Iliustruotas mokslas". Pažiūrėkite į raudonu kryžium perbrauktą vaiką. Man tai pasibaisėtina.

 

Satanizmas visais laikais rėmėsi žmonių, o ypač vaikų, aukomis. Biblijos laikais pagonys aukodavo savo vaikus Baalui. Šį kartą šis "mokslas" atvirai propaguoja satanistinius polinkius, pridengiant esą mokslininkų nuomone. Pagrindinė šio pasibaisėtino propagandos ir satanizmo mišinio idėja - aukokit savo būsimus vaikus, kad... klimatas nesikeistų. Raudonu kryžiumi perbrauktas vaikas žymi naują marksizmo, kuris eina iš vakarų, puolimą. "Paskutinė galimybė išgelbėti žemę", - dramatiškai rodomą į būtinybę atsisakyti vaikų.

 

Štai kodėl šeima tampa blogiu, kurį reikia išardyti. Vakarų marksistams lgbt judėjimas tapo šventesnis už šventuosius, nes jie... nesusilauks vaikų. Štai dėl ko konservatoriai, liberalai, laisviečiai ir socialdemokratai siekia bet kokiais būdais įteisinti netradicines šeimas ir Stambulo visokias konvencijas. Tai mirtį nešanti kultūra. Tų partijų nariai visi už tai atsakingi ir turi suprasti, kad jie mirties, kuri perbraukia vaikus, o ne gyvybės pusėje. "Begelbėdami" žemę nuo "pragariško karšio", žiūrėkit, kad patys pragare neatsidurtumėt. Iš ten jau niekas neišgelbės.


Marksizmo, kuris savo teorijoje numato, kad keičiantis visuomenei, reikia paaukoti 10 procentų populiacijos. Ir taip vyko Rusijoje, Kinijoje, Kombodžoje ir kitur, kur tik marksistai įgavo valdžią. Tai ta pati smirdanti materializmo, socializmo ir satanizmo gyvybės ir žmogaus nekenčianti sėkla, kuri Vokietijoje per nacistus naikino sunkius ligonius, Rusijoje per komunistus - karo suluošintus veteranus kaip nenaudingus ir naštą jų naujajam pasauliui. Dabar ta pati dvasia ragina įteisinti eutanaziją...


Ir pabaigai - ar manote atsitiktinumas, kad Lietuvoje ligoninėse masiškai uždaromi gimdymo ir vaikų skyriai? Tai tam, kad susilaukti vaikų būtų sunku ir nenaudinga.
Visose kultūrose vaikai yra neliečiami, o užsimojantys prieš vaikus laikomi pačiais baisiausiais nusikaltėliais, kurie ir žmogaus vardo neverti. Nežinau, ar žurnalo leidėjai turi smegenų, bet širdies tikrai nebeturi. Užsimoti prieš vaikus yra amoralu, nepateisinama ir nusikalstama.