į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
Skelbimas

Sekmadienį Svėdasuose lankysis, Sutvirtinimo Sakramentą teiks bei su tikinčiaisiais bendraus naujasis Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas.Šv. Mišių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje pradžia 10 valandą.

 
 
Skelbimas

Pjauname, skaldome, tvarkome malkas Svėdasuose ir aplink juos. Tel. 8 648 04113

 
 
Svėdasų seniūnijoje galima pasiimti konteinerius

Jau pradėta individualių namų gyventojams dalinti nupirktus kompostavimo konteinerius (600 l talpos). Visi kompostavimo konteineriai bus sunumeruoti bei sužymėti ir gyventojams perduodami, pasirašant panaudos sutartį. Kompostavimui skirti konteineriai bus perduodami nemokamai. 
Seniūnijos gyventojus prašome kreiptis į  seniūniją.

 
 
Kas atstovaus lietuvių tautą Europarlamente

Pirmą kartą rinkimuose į Europos parlamentą pateko Lietuvos tautininkų sąjunga. Jeigu ji sulauks mūsų palaikymo, labai tikėtina,kad tai bus tam tikra atsvara Lenkų rinkimų akcijai, kuri ten vėl kelia savo atstovą - V.Tomaševskį. Reikia pastebėti, kad tautinių partijų populiarumas auga ne tik Lietuvoje,bet ir visoje Europoje apskritai. Tautininkų kandidatų į Europarlamentą sąraše yra ir svėdasiškiams gerai pažįstamas Kazimieras UOKA. Praėjusių rinkimų į Seimą metu, mūsų krašto žmonės jam skyrė daugiausia reitingo balsų visame rajone.

plačiau
 
Pavasaris

Savaitės foto albumas (2014.04.28 – 05.04) iš Anykščių apylinkių, Svėdasai atrodo irgi neprasčiau, tik pritrūksta atidesnio mūsų žvilgsnio...

plačiau
 
Pavasariškai nusiteikę svėdasiškiai susibūrė Juodonyse

Tradicinis pavasarinis draugijos " Alaušas" surengtas svėdasiškių sąmbūris praeitą šeštadienį įvyko beveik svėdasietiškoje Vilmos ir Broniaus Juzelskių sodyboje Juodonių kaime, jau Kamajų parapijoje. Dalyvavo apie trys dešimtys šiuo metu Svėdasuose negyvenančių svėdasiškių ir jų bičiulių.

plačiau
 
Konkursas 

Literatūrinis fondas "Baltasis balandis" organizuoją dešimtąjį poezijos skaitymų konkursą ir kviečia dalyvauti literatūros ir poezijos mylėtojus.

Papildyta renginio programa

 

plačiau
 
Svėdasų bažnyčia

Svėdasų bažnyčia minima 1522 m. Svėdasų dvaras 1533 m. atiteko reformacijos šalininkams Mikalojui Radvilai Juodajam ir jo broliui Jonui. Manoma, kad nuo XVI a.vid. Svėdasuose klebono nabuvo (minimas 1538 m.).

plačiau
 
Svėdasiškių draugija "ALAUŠAS" kviečia

Gegužės 3 d. 14 val.

renkamės pas Bronių Juozelskį Juodonyse.

Kas be "ratų", susitinkame Svėdasų skverelyje 13.30 val.

 
 
Mokymai tėveliams

 

 

Tėveliai kviečiami dalyvauti Efektyvios tėvystės įgūdžių mokymuose. Jie yra skirti tėvams, įtėviams, globėjams ir kitiems vaikus auginantiems asmenims, kurie nori įgyti žinių bei praktinės patirties ir patobulinti savo tėvystės gebėjimus

plačiau
 
Nepasiduokime bauginimams

 

Neseniai pasklido informacija, kad Vilkaviškio rajone žmonės, pasirašiusieji už Žemės referendumą, žodžiu ar telefono skambučiais yra kviečiami atvykti į policiją. Panašūs atvejai jau užfiksuoti ir mūsų krašte.
 

plačiau
 
Pamąstymai švenčių temomis...

Per didžiąsias šventes būna daug laisvo laiko, kurį išnaudoti darbams nelabai tinka... Nuo užstalės ir šventinio šurmulio jo taip pat lieka. O jeigu žmogus dar ir vaišintis nepadaugino, neapsunko ir neapsvaigo, tai tas kasdienybei neįprastas laisvalaikis gali sukurti naudingą distanciją

plačiau
 
DAROM AKCIJA SVĖDASUOSE VYKS BALANDŽIO 23 IR 25 DIENOMIS.

DAROM AKCIJA SVĖDASUOSE VYKS BALANDŽIO 23 IR 25 DIENOMIS.

Balandžio 23 d. nuo 11 val. akcijoje dalyvauja Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Kviečiame prisijungti visus miestelio gyventojus, neabejingus švaros akcijai.
Balandžio 25 d. 15 val. aikštelėje prie turgaus kviečiame rinktis visus kitus, norinčius pagražinti Svėdasų kraštą. 
Šiukšlių surinkimo punktai:
aikštelė priešais kapines, Vilniaus gatvės pradžia, prie pirties, prie Beragio, prie koplytėlės, Ežero g. ir Lauko g. sankirta.
Plačiau apie akciją skaitykite Svėdasų bendruomenės tinklalapyje www.svedasubendruomene.lt

 
 
Kad prasmingai praleistume Velykas

Dievas įspėja ir nori, kad niekas nepražūtų, o kiekvienas turėtų amžiną gyvenimą. Kas pasikliauja klaidintojais ir neturi kantrybės studijuoti Bibliją, šiame aprašyme viskas išdėstyta trumpai, suprantamai. Tikrai verta perskaityti.
 

plačiau
 
Paroda

Svėdasų bibliotekos meno galerijoje atidaryta

Jurgitos Andrijauskaitės darbų paroda.

Apsilankykite, labai gražūs ir įspūdingi darbai, atlikti siuvinėjimo technika.
 

plačiau
 
Pamatė, nufilmavo ir parodė – Vaiginas išsigando ir pabėgo

Lietuvos Ryto TV pričiupo Dalių Vaiginą – Anykščių ligoninės vaduką. Nuostabiausia, kad jis išsigando. Stebint jo elgesį iki šiol formavosi vaizdas, kad į žiniasklaidoję viešinamą kritiką jis žiūrėjo labai pragmatiškai – purkštaukit jūs kiek norit...
 

plačiau
 
Algimanto Ražinsko puslapyje - naujos mintys

Berods, Sokrato žodžiai: „Aš myliu kiekvieną dievą“. Kiek aprėpia taip vadinama istorija, žmogus visada tikėjo, visada jį visuose jo darbuose lydėjo religija. Žmogus nekito, nekito jo esmė, jo prigimtis, keitėsi tik jo sukurti įrankiai, o žmogus taip ir liko apibrėžtose savo ribose.

 

plačiau
 
Tai bent vienuolė!

Puikus videoklipas, kurį vertėtų pažiūrėti net tiems, kurie retai užsuka į bažnyčią...
 

plačiau
 
Aurelija Stancikienė. Konstitucinė krizė

Seimo narė Aurelija Stancikienė pradėjo rinkti Seimo narių parašus dėl Konstitucinės pataisos, kuria būtų naikinamas Konstitucinis Teismas, o jo funkcijos perduotos Aukščiausiajam Teismui. Siūlome skaitytojams Seimo narės argumentus, kodėl reikia tai daryti ir ką tai iš esmės keičia žmonių ir valstybės gyvenime.  
 

plačiau
 
Raimondas Guobis. VELYKOS

Svėdasų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje šiemet Šv. Velykų šventės bus sutinkamos ypač iškilmingai, prisimenanat pačias prasmingiausias mūsų šventovės tradicijas - didįdjį šeštadienį 9 valandą prasidės ir visą parą iki pat Prisikėlimo tęsis budėjimas - adoracija skirta ir šiemet katalikų minimiems Šeimos Metams. Visi norintys su gilesniu išgyvenimu, mūsų tikėjimo džiaugsmu pasitikti Viešpatį kviečiami į šventovę bet kuriuo metu, ypatingai laukiamos šeimos bei parapijiečiai, į tėviškę sugrįžtantys ir tolimesnių vietelių tikintieji
 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  119   120   121   122   123   124   sekantis  >>