į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
Rinkėjai

Jų grupinį portretą pristato Nepriklausomybės akto signataras Rolandas Paulauskas...

plačiau
 
Pasaulio vientisumas

 

 

Stebina mūsų valdžios užsispyrimas ir tokios neklystančios pozicijos demonstravimas žemės pardavimo klausimu. Iš kur tas žinojimas? O gal Pasaulyje yra sėkmės pavyzdžių, kai Tauta pardavė savo namus: žemes, vandenis, miškus – ir po to išliko bei oriai ir turtingai gyveno?

plačiau
 
Sekmadienį, 29-tą birželio - REFERENDUMAS !

Tai ne eiliniai Seimo ar europarlamento rinkimai, kurie iš esmės nieko nelemia. Referendumas - tai visuotinis Tautos pasitarimas ir kartu vienintelė likusi galimybė pradėti realias permainas. Bet reikia, kad jis įvyktų. Tam reikalingas ir TAVO balsas: juk mūsų Lietuvoje liko labai mažai rinkėjų. Todėl, eidamas į kermošių, nepamiršk pasiimti asmens dokumento ir užsukti į rinkiminę apylinkę...

plačiau
 
Apie Jonines

"Joninės - pagonių šventė.. Burtai, paparčio žiedo ieškojimas, laužai, vainikai, stabai,- pavirtę dievais... Konservatoriai sako, kad paskutiniai šie metai, kai ši šventė yra valstybinės reikšmės. Tai girtuoklystės šventė. Jie nori tokias šventes panaikinti. Šiuo klausimu, kaip nebūtų keista, bet jie teisūs. Biblijoje tokių švenčių puoselėtojai prakeikti,"- rašo vienas internautas...

plačiau
 
Liko savaitė...

"Šį Referendumą organizavo ne valdžia, o patys piliečiai. Matėme, kaip valdžia jo bijo ir visaip trukdo. Parodykime valdžiai, kad mums ne visvien kas dedasi valstybėje. Ateikime ir psakykime TAIP." -  rašo vienas pensininkas...

plačiau
 
Joninėms artėjant

"Vakar su AKC Svėdasų skyriaus kolektyvu buvome Svėdasų senelių namuose. Joninių proga padovanojome seneliams ir personalui puokštę pačių gražiausių dainų ir dainų šventės programą. Labai ačiū, kad pakvietėtė"- socialiniame tinkle šia žinia dalinasi Irma Deguckienė.

 
 
Joninės

Joninės Svėdasuose birželio 23 d. 22 val. AKC Svėdasų skyriaus kiemelyje su gyva muzika, tradicijomis ir diskoteka jaunimui bei visiems kitiems;-)

Vakaro metu turėsite galimybę išvysti Svėdasų folklorinio ansamblio programą, kurią atliksime Vilniuje dainų šventės metu liepos 4 d.Sereikiškių (Bernardinų) parke.

 
 
SVARBIAUSIAM ĮVYKIUI ARTĖJANT

Susipažinę su šiame straipsnyje pateiktais komentarais, ne vienas suprasime kodėl birželio 29-ąją būtina ateiti į referendumą...

plačiau
 
Kreipėsi į Prezidentę

Andrius Lobovas žinomas kaip aktyvus Drąsiaus Kedžio dukros Deimantės gynėjas, viešai prie Lietuvos prezidentūros pranešė, kad Deimantė Kedytė yra nužudyta. A.Lobovas pareikalavao Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, kad ši imtųsi tyrimo ir išsiaiškintų nusikaltelius, banditus kurie tai padarė.

 

Komentaras

plačiau
 
Skelbimas

Kviečiame dalyvauti diskusijoje-susitikime prie kavos birželio 12 d. 16 val. tema ,,Skirtingų kartų šeimos vaidmuo visuomenėje".

plačiau
 
Referendumo iniciatoriai laimėjo teisme

Birželio 11 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) nusprendė, kad Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija (VRK) neužtikrino privalomojo referendumo „Tautos valia“ iniciatyvinei grupei bei oponentams galimybių pasinaudoti minimaliu Referendumo įstatyme numatytu Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) laidų laiku šio referendumo agitacijai.

plačiau
 
Skelbimas

Birželio 14 - ąją , šeštadienį bus minimas 100 - sis svėdasiškio, ypatingo pašaukimo ir gyvenimo kunigo Aleksandro Papučkos jubiliejus.
14 val. Šv. Mišios svėdasų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje.
Po pamaldų atminties popietė ir koncertas Svėdasų kultūros namuose.
Svėdasiškiai, dalyvaukime, pagerbkime, prisiminkime, pažinkime ir iš jo švento gyvenimo pasimokykime.
 

 
 
Referendumas

Seimo narės Aurelijos Stancikienės pasisakymas plenarinio posėdžio metu

plačiau
 
Kviečiame

Birželio 7 dieną jau 37 –ąjį kartą Anykščių rajone, Niūronių kaime rengiama respublikinė žirgų sporto ir tradicinės kultūros  šventė „Bėk bėk, žirgeli“.

plačiau
 
Mokymai tėvams Svėdasų J.Tumo-Vaižganto gimnazijoje

Šių laikų vyresniajai ir jaunajai kartoms tenka gyventi politinės-ekonominės santvarkos virsmo sandūroje. Naturaliai egzistavę prieštaravimai tarp kartų viro tikru ideologiniu karu, kurio fronto linija perkirto beveik kiekvieną šeimą. Tėvų-vaikų santykiai tapo sudėtingi ir netgi konfliktiški. Ką daryti ir kaip bendrauti su šiuolaikiniu jaunimu?

plačiau
 
Raimondas Guobis. Vyskupo viešnagė Svėdasuose

Svėdasų parapiją kanoniškai vizitavo naujasisi Panevėžio vyskupas Lionginas Virbalas S.J., susipažinęs su parapijos ribose veikiančiomis valstybinėmis, visuomeninėmis, bažnytinėmis organizacijomis bei įstaigomis,teikęs Sutvirtinimo sakramentą.

 

plačiau
 
Sėkmės, Lietuvos suvenere, laikant brandos egzaminą

Iki birželio pabaigoje vyksiančio referendumo liko vienas mėnesis – lyg ta viena paskutinė naktis studentui, besiruošiančiam egzaminui. Per tą mėnesį turėsim aptarti ir išsiaiškinti tai, ką jau turėjom būti padarę beveik per metus laiko nuo referendumo grupės įregistravimo.

plačiau
 
Penktadienį, gegužės 30 d. 18 val. visus kviečiame į talką.

Tvarkysime Alaušo ežero pakrantę, iškirsime nereikalingus krūmus, pjausime žolę, jei pavyks išrausime dalį nendrių, pasitarsime dėl tolimesnės priežiūros. Renkamės prie pirties.

Svėdasų bendruomenė

 
 
Raimondas Guobis. Spontaniška ir žavinga pavasario kelionė

"Parašiau įspūdžius iš mūsų bičiuliškos kelionės į Šiaulių kraštą. Gal tai galės pasitarnauti kaip impulsas naujai temai - svėdasiškių vasaros ir ne tik vasaros kelionių aprašymams"- rašo Raimondas Guobis...

plačiau
 
„Baltojo Balandžio sugrįžimas“ – dešimtasis Karolio Širvinsko premijos konkursas

Jau dešimtus metus Baltasis Balandis sklando po Aukštaitiją. Šį kartą, 2014-ųjų gegužės 17 d., jis nusileido Salamiestyje, Kupiškio rajone, kur gyvena 2013-ųjų metų konkurso laureatas kunigas Justas Jasėnas. Tad ir renginys pradedamas šv. Mišiomis Salamiesčio bažnyčioje, jaukiu ir nuoširdžiu kunigo Justo žodžiu.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  118   119   120   121   122   123   124   sekantis  >>