į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
NAUJIENOS
Anykščių turizmo informacijos centras

Anykščių turizmo informacijos centras internetinėje svetainėje patalpino du informacinius leidinius Anykščiai 2014 ir pasiūlymą mokinių grupėms "pamatyk, sužinok, patirk! "

 

plačiau
 
VRK sako „ne“ referendumui dėl euro įvedimo

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) pirmadienį neįregistravo iniciatyvinės grupės dėl lito išsaugojimo ir euro įvedimo ir neišdavė jai parašų rinkimo lapų.

Šis VRK sprendimas dar galės būti apskundžiamas teismui, bet...
 

plačiau
 
Atgarsiai

Anykščių kultūros centro Svėdasų skyriaus darbuotoja Rožė Lapienienė, kartu su Ramune Lapienyte ir Eismantu Butkumi antrus metus iš eilės organizavo asmenines stalo teniso varžybas „Svėdasai- ežerų kraštas".
 

plačiau
 
Aplinkosaugininkai: poveikio aplinkai vertinimas Daujočiuose privalomas

Utenos regiono aplinkos apsaugos departamentas kovo pabaigoje priėmė atrankos išvadą dėl planuojamos ūkinės veiklos - nepavojingų anatominių atliekų pirolizinis deginimas bei atliekų surinkimas, rūšiavimas, laikinas saugojimas...
 

plačiau
 
Bendruomenės susirinkime

Sekmadienį į bendruomenės susirinikmą atėjo virš dvidešimties svėdasiškių. Buvo aptarti aktualiausi klausimai, numatyti susirinkimo darbotvarkėje. Sužinojome, kad artimiausiu laiku miestelyje atsiras skelbimų lenta, o bendruomenės tinklapis persikels į naujai atgimstančią svetainę svedasai.lt ir dar kitų naujienų. Apie tai plačiau informuos bendruomenės tinklapis...

plačiau
 
...ir viena gera žinia!

AKC Svėdasų skyriaus etnografinis ansamblis (vadovė Rožė Lapienienė) pateko į 2014 m. Lietuvos Dainų Šventę "Čia mano namai"!
 

 
 
Visai nedžiuginanti naujiena

 Neseniai rajono taryba priėmė sprendimą dėl Svėdasų Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos Daujočių skyriaus likvidavimo, mat jame liko tik keturi mokinukai...


 

plačiau
 
Kalbos barjeras svėdasiškiams nebuvo problema

Kovo mėnesį Svėdasuose viešėjo grupė svečių iš Estijos, Lenkijos, Austrijos, Ispanijos, Slovėnijos. Tai projekto dalyviai, o į Svėdasus juos nukreipė viena  iš projekto koordinatorių, svėdasiškė Agnė Baleišytė. Projekto tikslas – skatinti glaudesnį kartų ryšį.

plačiau
 
GYVENTOJŲ DĖMESIUI

       Š.m. balandžio 10 d. 14.00 val.

Svėdasų viešojoje bibliotekoje

Utenos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistai

 teiks konsultacijas pajamų elektroninio deklaravimo klausimais.

       Pageidaujantiems užpildyti pajamų deklaracijas elektroniniu būdu,

reikia su savimi turėti prisijungimo prie elektroninio deklaravimo

sistemos identifikavimo priemones.
 

      Telefonas pasiteiravimui: (8 381) 40 002.
 

 
 
. 

 
 
Reikia leisti jaunimui išsivaikščioti

Ketvirtadienį prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su Vokietijos prezidentu Joachimu Gauku (Joachim Gauck), be kita ko, pareiškė, kad bandymas susigrąžinti emigrantus neatitiktų globalėjančio pasaulio politikos, praneša „Respublika“


 

plačiau
 
Skelbimas

Dėmesio!  Š/m balandžio 2 d. 16 val. Svėdasų bibliotekoje - dar viena nauja pažintis...
 

plačiau
 
..

Šeštadieniais nuo 14 val.

prie Svėdasų turgaus prekiaujama

bendrovės "Ažuožerių sodai" obuoliais

 

 
 
A.Čekuolis pasako daug tiesos apie Vatikaną

A. Čekuolis atvirai kalba apie Katalikų bažnyčios tvirtovę - Vatikaną, už kurios sienų susikaupė kalnai problemų. Ar naujasis popiežius sugebės atnaujinti bažnyčią? Kokie poslinkiai matomi per šiuos jo veiklos metus? Ar aklai tikintys žmonės sugebės atsikvošėti ir kritiškai įvertinti dogmas ir nukrypimus?

Žiūrėkite šį video po reklamos nuo pradžios iki 14.15 minutės.
 

plačiau
 
Raimondas Guobis. Juozapinės

Nuo senų laikų Svėdasų Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje buvo švenčiami Šv. Juozapo atlaidai, tomis dienomis vykdavo ir dvasinio pasiruošimo Velykų šventei pamaldos. Deja ši amžių tradicija palengva nyksta.  

 

plačiau
 
Dalius Stancikas. Kas gins Tėvynę, ponai?

"Ar skelbdami visuotinę mobilizaciją, kiekvieno taip pat klausite: 2014 m. kovo 11-ąją ėjai ne valdžios, o tautinio jaunimo eisenoje? Vadinasi, esi nestabilus, pavojingas ir dar nori ginklo (5 tūkst.). Pasirašei dėl referendumo prieš žemės pardavimą? Eik lauk (320 tūkst.). Balsavai prieš atominę? Suklaidintas, netinki net pistoletui (853 tūkst.). Esi už lito išsaugojimą? Tavim manipuliuoja Putinas...
 

plačiau
 
Raimondas Guobis. Susitikimas Svėdasuose

Ketvirtadienio pavakarę Svėdasų kultūros namuose su vietinės bendruomenės nariais, miestelio ir apylinkų gyventojais susitiko susitiko VŠĮ " Darnaus vystymo projektai" jau antrus metus vykdomo projekto " Dialogue for tomorrow" dalyviai.
Trylika jaunų, energingų, simpatiškų vyrukų bei moteriškių iš Ispanijos, Austrijos, Lenkijos, Slovėnijos, Estijos ...
 

plačiau
 
PABUDOME IR KELKIMĖS!

Žemės gynėjai ir Dvasinio atgimimo Sąjūdžio pradininkai prie Seimo tęsia budėjimą prie Kovo 11-osios signatarų uždegtos Laisvės ugnies. Nors policijos nurodymu, su Vilniaus komunalinikų pagalba, laužas buvo išdraskytas, bet nuo žvakutėse išsaugotos ugnelės, Laisvės aukuras vėl suliepsnojo!  Malonu matyti, kad prie jo budi ir svėdasiškių.

Šia akcija siekiama, kad Seimas žemės referendumą paskelbtų kartu su prezidento ir europarlamento rinkimais.
 

plačiau
 
Pagal projektą AKIM gimnazijoje vyko dailės pamoka GRAFIKOS MENAS IR JO RAIDA LIETUVOJE

Kovo 13 d. pagal projektą AKIM į gimnaziją atvyko ir vyresniųjų klasių mokiniams dailės pamoką GRAFIKOS MENAS IR JO RAIDA LIETUVOJE vedė dailininkė grafikė Nijolė Šaltenytė.

Dailininkė supažindino mokinius su išskirtiniais grafikos kūrinių bruožais, pagrindinėmis technikomis... 
 

plačiau
 
Amerikietiškas šou. Ir kas už viso to stovėjo

Žmogaus širdis-gyvybės šaltinis. Kartu tai ir skaitliukas, skaičiuojantis likusį tavo ir mano laiką. Susimąstyk ar ten tu eini, ar taip tu gyveni, ar tai ką laikai vertybe iš tiesų ko nors ji verta? Vienintelis būdas kažką priešpastatyti yra visuotinis pasipriešinimas. Ieškok TIESOS, sakyk TIESĄ, susigrąžink sau savo širdį...

Būtinai pažiūrėkite. Neprailgs.
 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  104   105   106   107   108   sekantis  >>