į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
BALTASIS BALANDIS fondas
2019-05-28. XV- asis respublikinis poezijos konkursas „Baltojo balandžio sugrįžimas“

Susirinko gana gausus konkurso dalyvių  būrys iš visos Lietuvos, net 46 dalyviai panorę dalyvauti konkurse, informavo poezijos konkurso “Baltojo balandžio sugrįžimas” sumanytoja,  A.Širvinskienė ir pristatė   vertinimo komisiją...

plačiau
 
2018-09-17. Danguje atsispindėjusi Žemė.

2018 metų rugsėjo mėnesio 14 dieną į Kauno pedagogų kvalifikacijos centrą pakilia nuotaika rinkosi LNRS, kūrybinės raiškos asociacijos ,,Kauno branduma“ nariai...

plačiau
 
Poezijos konkursas - 2018 Radviliškyje

XIV respublikinio anykštėno K. Širvinsko vardo poezijos konkurso ,,Baltojo balandžio sugrįžimas'' dalyviai. Radviliškio sav. viešoji biblioteka. 2018-04-28.

 

XIV -jo respublikinio poezijos konkurso ,,Baltojo balandžio sugrįžimas'' laureate tapo poetė iš Šiaulių rajono Virginija Beniušienė.
Padėkos įteiktos už nuoširdžiausią eilėraštį – poetui Antanui Stančikui (Radviliškis), už raiškiausiai skaitytą eilėraštį - poetui Viktorui Gulbinui (Kelmė), už eilėraštį skirtą K. Širvinsko atminimui – poetei Liucijai Jagielienei ( Mažeikiai )..

 
 
2016-02-18. Knygų rekordas.

 

 

 

 

Per visą gyvenimą kūrėjas išleidžia vos kelias ar keliolika knygų. O mūsų kraštietė iš Malaišių LNRS narė, rašytoja Aldona Širvinskienė vien per 2015 metus išleido 10 knygų.  Pradėjo kurti, tik 2007 m. prozą ir poeziją. Po poros metų kūrybą buvo atidėjusi į šalį ir pasinėrė 4 metams į mokslus (baigė kultūros ir muzikos katedrą). Diplomą uždariusi į stalo stalčių, vėl ėmė kurti.

Šiandieną jau turi 12 knygų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5